iasisniper
iasisniper iasisniper
  • 25-02-2016
  • English
contestada

Patrice buys 15.70 gallons of gas for $2.799 per gallon.

How much does Patrice pay for gas?

Respuesta :

shazelip1001 shazelip1001
  • 25-02-2016
Patrice will pay 43.80 dollars in gas

Answer Link

Otras preguntas

how does trade enrich a civilization
What is cellulase made of?
I have a problem can you help me on it its math its select the difference of (2x^2 -13x+7)-(1-12x)= this is were I have my problems can you help me
When atoms combine, interactions occur between their _____. a) nuclei b) electrons c) protons d) neutrons
A school has 375 boys and 405 girls.What percentage (correct to one decimal place) are boys?
find all the powers of 4 in the range 4 through 1,000.
larry and willa are each reading the same book larry has read 2/3 of the book. willa said that she has read 4/6 of the book so she read more. is willa corre
What does Hello my name is in French?
Find the unit rate: $15 for 4 quarts
Which statement is false? An anti-Vietnam War movement took place in the United States. A formal settlement ended United States involvement in the Vietnam War.