rescue0316 rescue0316
  • 25-02-2019
  • Mathematics
contestada

Justin bought 3 pounds of blueberries for 15.36. What is the price in dollars per ounce?

Respuesta :

jilyyyyyyyyyy jilyyyyyyyyyy
  • 01-03-2019

Answer:

yeetttt

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

What do you think has changed in your perspective and understanding about the true meaning of freedom?​
can anyone help with this Spanish adjectives worksheet
Suppose you roll 2 dice. What is the pobability that the sum of the 2 dice is ≤ 10, given that the 1st dice is a 6? Express your answer as a fraction.
How is sucrose produced from the end products of photosynthesis?
Find all rational zeros of the given polynomial function. f(x) = x^3 + 8x^2 + 5x – 14
counsellor self-disclosure means​
help fast pleaseee NO RANDOMS
Help me pls. ‼️‼️‼️‼️‼️In your own words explain the concept of sea floor spreading
I need essay Describe how the system of checks and balances functions
And the Winner IS? The Task Wilde River High School and Oakview Mills High School played each other in a football game for the county Championship. Going into t