allie1242
allie1242 allie1242
  • 22-04-2019
  • Mathematics
contestada

Harper has $15.00 to spend at the grocery store .she is going to buy bags of fruit that cost $4.75 each and and one box of crackers that cost $ 3.50

Respuesta :

natalie14894
natalie14894 natalie14894
  • 22-04-2019

What’s the question?

Answer Link

Otras preguntas

A nutrition label states that there are 36 grams of carbohydrates in each serving. This accounts for 12% of the daily value. How many grams of carbohydrates are
Match the given descriptions to the accurate accounting term. 1.prepayment 2.payable 3.contra-revenue 4.receivable 5.dividend sales return expenses paid in adv
What innovations did Johannes Gutenberg add to the process of making books?
Ghana was a trade Empire but 1076 what happen
Please help with this!!
3-2/7 divided by 1-1/4
Which expression is a sum of cubes?
whats 9+10 word to my mutha
Just like other magnets, the Earth has
PLZ HELP I'LL GIVE BRAINLYEST Pls read passage before answering The Tower Malcolm had been a prisoner in the tower for longer than he could remember—so long,