DiegoMath DiegoMath
  • 22-09-2019
  • Mathematics
contestada

Neeed help pleaseeeewwweee?!?!?!?

Neeed help pleaseeeewwweee class=

Respuesta :

SarahEagle SarahEagle
  • 22-09-2019

Answer:

the answer I believe is (1,K)

Answer Link

Otras preguntas

Why would Native American attitudes toward land ownership lead to conflict with Europeans
In an experiment, the hypothesis is If the wavelength of the light shining on a plant is shortened, the rate of photosynthesis is slowed down. If this experimen
how much is 20hundreth
Which of the following describe chemical properties? Titanium is less dense than iron. Sugar burns in air to form water and carbon dioxide Mercury is a liquid
Which of the following is not a step in the conversion of 25 L to hm^3
When did the first Americans arrive in North America? A) During the last Ice Age B) When the Crusades were fought C) After the Renaissance D) When the dinosaurs
anne buys onions and tomatoes. onions cost $1.09 per pound and tomatoes cost $1.29 per pound. the cost of anne's produce is represented 1.09x+1.29(x+5) what do
If frequency is kept constant, how are the velocity and wavelength of a wave related?
The number of chaperones at a school field trip must be 1/5
Erin is buying produce at a store she buys c cucumbres at $0.99 each and a apless at $0.79 each. What does the expression 0.99c + 0.79a represent?