samanthamaster146
samanthamaster146
24-05-2016
Mathematics
contestada
please answer number 3
Respuesta :
elena24
elena24
24-05-2016
The answer is $3.50 which is B
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 94+ )
Otras preguntas
1) Write the equation parallel to the following equations that would go through (2,7): a) Y = 3x - 2 b) Y = % x + 3 c) Y = x - 6 d) Y + 2x = 8 So 1 equation per
what are the various ways of preserving our national heritage
Una pizza grande de queso cuesta $18. Cada ingrediente extra cuesta $1.50
Wake up to reality. Nothing ever goes as planned in this world. The longer you live,the more you realize that only pain, suffering and futility in this reality.
WILL MARK BRAINLIEST Select the correct answer. Aiden is writing a literary argument about William Golding's Lord of the Flies. His essay argues that the chara
Develop a logical argument for the following question: If the Constitution were up for ratification today, who do you think would win more support- The Federali
the _ lobe is important in processing visual information. a. parietal b. frontal c. temporal d. occipital
Ms. P brought 54 chocolates to class and Mr. O brought 72 candies. They want to package them in gift bags to hand out to students that will give them equal amou
Use the drop-down menus to complete the statements. The people of ancient Egypt produced a surplus of Egyptian merchants traveled to other lands to buy Merchant
Is this a weak or strong thesis statement!???!??? I’ll give brainliest to who ever answe this and gives proof <3 Requiring students to volunteer is a good th