Idciwantanswers Idciwantanswers
  • 23-02-2020
  • Mathematics
contestada

@joby more mathematics fam

joby more mathematics fam class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 23-02-2020

Answer:

a) 14 hours per dollar b)  1/5 minutes per mile.

Step-by-step explanation:

A) 18-4=14

B) 25÷3= 8 125/1000 or 8 1/8

Answer Link

Otras preguntas

How can you represent how the sets of whole numbers, integers, and rational numbers are related to each other
Groups given the rights to U.S citizenship after 1860
the distance around a ____ is called the circumference
is 5.21 a rational number
What was an effect of jay's treaty in 1794
For his long distance phone service, Mike pays a $5 monthly fee plus 9 cents per min. Last month, Mike's long distance bill was $22.01. For how many minutes was
What was the math technique talked about in the movie gifted?
What is the square root of 0.4 repeating?
type SA oil is used for
a substance has a volume of 20mL and a density of 2.5 g/mL. what is it’s mass? 0.125 g 8 g 22.5 g 50 g