yaslynGb yaslynGb 25-04-2020 Mathematics contestada Help pls A sign in a bakery gives these options: 12 cupcakes for $29, 24 cupcakes for $56, and 50 cupcakes for $129 a) Find each unit price to the nearest cent. b) Which option gives you the