Seudónimo Seudónimo
  • 22-08-2016
  • Mathematics
contestada

oranges cost $1.32 a dozen. What is the cost of one orange ?

Respuesta :

cmshallcolby12378
cmshallcolby12378 cmshallcolby12378
  • 22-08-2016
the answer is $ 0.11
Answer Link

Otras preguntas

Each case of cookies at a baking company has 27 boxes. Each box contains 9 cookies How many cookies are in each case?
what is the decimal expansion of the fraction 7/9
sun light and chemicals create _______ smog
Economical theories believe which type of mentality is the main cause of crime in poorer communities
25,000(4+3x) =125,000
what is the value of the 6 in 362
what is 962 divided by 3
Which of the following is a true statement about the journeys Columbus made to the Americas?
An object appears fuzzy when seen through what material
Is (0,3) a solution to the equation y=x+3? yes no Is (1,-4) a solution to the equation y=-2x? yes no