charneeseals06 charneeseals06
  • 24-05-2020
  • Mathematics
contestada

Cost $4 since 0.25•20=4. Together,they would cost Jada $6 , leaving her with $6 . 35 ounces of peanuts. If Jada wants 20 ounces of raisins

Respuesta :

valientecarlos72
valientecarlos72 valientecarlos72
  • 21-09-2020

Answer:

The Answer is....

Step-by-step explanation:

Need more info and question needs to be explained better

Answer Link

Otras preguntas

work out the volume of a cuboid 6cm by 4cm by 2.5cm
If the Revenue for the week is $2000, and labor cost consists of two workers earning $8 per hour who work 40 hours each, what is labor cost as a percentage of R
The gym offers a discount when more than one member of the family joins.The first member ( n=10) pays $550 per year. The second member to join (n=1) get discoun
For what values of a is the distance between P(a,3) and Q(5,2a) greater than √26
Why does chlorine react readily?
Simplify complex fraction 1/4 over 7/10?
Is miserly positive or negative
What is the cost of 1 dozen carnations if 30 cost $50.00?
ten thousand more than 300,000+90,000+5000+40
What is historiography?