yxvaatfyij yxvaatfyij
  • 25-09-2020
  • Mathematics
contestada

What is the cost $ of 13 Ibs of rice ?

Respuesta :

hantoky43
hantoky43 hantoky43
  • 25-09-2020
Definitely around 3$ lol you gotta explain
Answer Link
AngelS1307
AngelS1307 AngelS1307
  • 25-09-2020

Answer:

8.48$

Step-by-step explanation:

I think

Hope this helps

Answer Link

Otras preguntas

What was a cotton gin and what effect did it have on slavery in the south?
Which organic molecule is responsible for the insulation of internal organs against shock?
what are a few of the properties of water that are a result of its hydrogen bonding
accidents are unavoidable true or false
Leon bough a dozen daisies for $3.75. Which is the closest to the amount Leon paid for each daisy? A. $0.25 B. $ 0.29 C. $0.31 D. $0.38
when did Texas join the union
Under the Constitution, what does the principle of "federalism" mean? Select one: a. Power is shared by state and national governments. b. Power divided int
m(x)=x+5/x+1, n(x)=x-3, what is m(n(x))? I know the answer is 11/x-4 but I don't know where the 11 came from. I need it worked out step by step.
The owner of a car wash calculates that by hiring one additional worker, the car wash can wash 50 more cars per week at an average of $5 per wash. The owner wil
Which of Newton's laws accounts for the following statement? "A force cannot act alone."