inese
inese inese
  • 21-09-2016
  • Mathematics
contestada

3 apples cost $1.26. How much do 10 apples cost?

Respuesta :

haileyzerkle
haileyzerkle haileyzerkle
  • 21-09-2016
 your answer is $4.20
Answer Link

Otras preguntas

The figures shown are similar. What is the scale factor? Two similar pentagons, one pentagon with base 9 and one pentagon with base 12. a. 1 1/3 b. 2/3 c. 1
what is 7 1/5 as a decimal
The idThe idea of checks and balances adopted into the United States Constitution was drafted by a. Benjamin Franklin. b. James Madison. c. George Mason. d.
Does China have more MEDC or LEDC characteristics?
Properties of water from a glacier and geyser
Find the greatest common factor of 9,15, and 63
Tom works 14 hours a week for 10 weeks and earns a total of $1,351.00. How much money does he make per hour?
The variable Z is directly proportional to X, and inversely proportional to Y. When X is 3 and Y is 14, Z has the value 3.8571428571429. What is the value of Z
How can finding out that a hypothesis is not true be useful for a scientist
slove for x 3x-1/4=-5/11