ivoreecepda0821 ivoreecepda0821
  • 24-12-2020
  • Mathematics
contestada

helpmepleasethankyou:)

helpmepleasethankyou class=

Respuesta :

maddy837
maddy837 maddy837
  • 24-12-2020

Answer:

4 6-packs would cost $14.40

8 6-packs would cost $28.80

1 juice would cost $0.60

Answer Link

Otras preguntas

True or False: An organisms that reproduce through binary fission produce more diversity (variety ) in their offspring.
Why did Rutherford say that bombarding atoms with particles was like “playing with marbles”?
Who was Irving Berlin?
who was alexander hamiltion and what did he do and how old was he when he died and how many kids did he have
i need help with questions 1-3
Compare 70.000+1,000+20+3 to 94119
What was the main purpose of the early Spanish missions? A) to establish secure borders for Spanish settlers B) to provide formal education for Native American
Calvin buys a $979.99 Honda girl power generator at a discount 25% what is the price Melvin pays for the generator
What dangers did ibn battuta experience on his journey across the desert and how did he avoid them
Why did priests use the calendar?