soincboom18
soincboom18 soincboom18
  • 22-02-2021
  • Mathematics
contestada

Help me number 4 asap

Help me number 4 asap class=

Respuesta :

strader21
strader21 strader21
  • 22-02-2021

Answer:

B

Step-by-step explanation:

Answer Link
jkimbrough5555 jkimbrough5555
  • 22-02-2021

Answer:

the answer is b. -4y+1

Step-by-step explanation:

b -4y+1

Answer Link

Otras preguntas

You buy 4 breakfast sandwiches at $2.59 each, 4 hashbrowns at $1.10 each, and 4 bottles of orange juice at $1.25 each. The sales tax is 6%. Find the total cost
PLEASE HELP HURRY !!! Thomas is really struggling. On one hand, he knows he should stop using illegal drugs because they are harmful and illegal. But on the ot
From EASTER 1916 By William Yeats
Brainliest if you provide an explanation and/or get it right! Q: Find the value of y if x = 3
2 What percentage of the Spanish population live in cities? ProQuest m Culture Grams World Edition 50% X 65% 80% 95%
Which is greater 3.75 3.750
Here are the last 3 can u help me
The cost of 12 widgets is $7.50. How much will it cost to buy 52 widgets?
Business math pls help
Anxiety disorders are mental and empress problems which a person undergoes mood swings that seem extreme, inappropriate, or last a long time. True or False?