alalee676
alalee676 alalee676
  • 23-02-2021
  • Mathematics
contestada

Robert bought a 6-pack of cans of iced tea for $2.70. About how much is the unit cost for each can of iced tea?

Respuesta :

481831234523
481831234523 481831234523
  • 23-02-2021

Answer:

yup i know no nope

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Find the perimeter of the following figures and circle the figure with the greatest perimeter
Snsbdbsbssbdjsbdddbdbdb
you buy a 2 liter sprite for your friends. one serving of sprite is 250 ml. calculate the number of servings in one bottle. URGENT!!
Plz help me quick !!!
if a car is traveling 60 mph what speed is the diver moving?
What is the GCF of 10 and 21?
which statement about the credibillity of this source is most accurate
HISTORY Of MODERM Olympic Game
domain of y=-2x+12x-18
Fine the measurements. Are this correctly?