testtwi7
testtwi7 testtwi7
  • 23-03-2021
  • Mathematics
contestada

need help,plzzzzzzzzzzz

need helpplzzzzzzzzzzz class=

Respuesta :

jedimasterkidz jedimasterkidz
  • 23-03-2021

Answer: Unit rate = $0.7 for 1 orange

Answers = B,D,E I hope this helps!

Answer Link

Otras preguntas

It’s human nature for us to want to
what is the length of the line segment with end points (12,6) and (12,-9)?
If a varies directly with b and a = -2 when b =3 what is the constant of variation
A lincense plate must contain two letters followed by four digits how many license plates are possible
Which of the following accurately lists all the discontinuities for the graph below
How is the nervous system affected by heart disease?
Convert this quadratic function to vertex form. y=x^2+14x+48 Then determine the minimum value of the function. Points: Concept Addressed: 3 = Correc
Who do you think will benefit the most from the Affordable Care Act? Why?
3 item 8 question 1 a pool in the shape of a rectangular prism is 6 meters long and 3 meters wide. the water in the pool is 1 meter deep. a. the density of wate
How do you factor #8x^3+4x^2-18x-9#?