anthonyt64
anthonyt64 anthonyt64
  • 24-03-2021
  • Mathematics
contestada

need help with this one

need help with this one class=

Respuesta :

hazenesteban979
hazenesteban979 hazenesteban979
  • 24-03-2021

Answer:

The cost is $4.23

Step-by-step explanation:

Add $2.15 plus 0.69 plus $1.39 and you will get your anwser.

Answer Link

Otras preguntas

Round 4,368 to the nearest ten.
If you were the Minister of Health in Nepal what programs would you launch to fight with CORONA VIRUS in Nepal?​
If you were the Minister of Health in Nepal what programs would you launch to fight with CORONA VIRUS in Nepal?​
what is the equation parallel to y=5 and y-intercept= -3? pls lemme know asap
Cameron bought a used car for $4,500. He made a down payment of $1,200 and agreed to pay the remaining balance in monthly payments of $300 each. Which equation
what was the puritans approach to agriculture?
Which of the following is true about secondary consumers in an ecosystem? (A) They eat only plants. (B) They are eaten by primary consumers (C) They are smaller
1. Vector B is multiplied by the scalar 921.5. What angle does the new vector make with the x-axis? A. 22° B. 33° C. 49.5° D. 57° 2. Vector C is multiplied
What is 542,312x362,987?
summary of why go to university ??​