dropdead8990 dropdead8990
  • 25-10-2021
  • Mathematics
contestada

A 2-gallon bucket of paint costs $62.08. What is the price per cup?

Respuesta :

Simpinqbaka Simpinqbaka
  • 25-10-2021
The answer is 1.94 per cup :)
Answer Link

Otras preguntas

HARD POINT TUESDAY ANSWER THIS EQUATION -4x - 2y= -12 4x + 8y = -24
The fall of the Mauryan Empire is closely related to the death of Emperor a. Ashoka. b. Babur. c. Bindusara. d. Chandragupta
how do you write in word form 770,070 ?
How many times greater is 46 than 0.46? Explain to a classmate
how did nativists feel about the ability of immigrants to assimilate
Name two different numbers that round to 30 when rounded to the nearest ten
how to convert 9.4 into a fraction
true or false the more variables you can test in an experiment the better the results
what is 93+(68+7) property
When should a judge recuse himself or herself from a case?