blad9esismauraprit blad9esismauraprit
  • 25-02-2017
  • Mathematics
contestada

Kevin orders 2 tacos with beans and rice and a drink for lunch. one taco costs $1.69. write the cost of the taco in word form.

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 25-02-2017
The cost of one taco is one dollar and sixty-nine cents.
Answer Link

Otras preguntas

Put these fractions in order of size, smallest to largest. 1/4 1/2 1/3
hi guysplease help..!Q) I want the format of notice writing please answer ASAPthx..!​
how can you help in controlling corruption as a student?​
What is the acceleration of a dog that runs from 3 m/s to 6 m/s over a distance of 90m?
When Bart bought his car, it averaged 28 miles per gallon of gas. Now, the car average miles per gallon has decreased by 14%. What is the car average miles per
A recipe calls for 1/2 cup of ingredient A for every 1 2/3 Cups of ingredient B. You use 4 cups of ingredient A. How many cups of ingredient B do u need?
Kevin sees his friends as diverse and unique. Those who do not belong to Kevin's close group of friends he views as less diverse and more alike. What social psy
5. A feeling of equality in weight, attention, or attraction of the various visual elements within the pictorial field as a means of accomplishing organic unit
describe the reactions that provide most of the energy for life processes​
Question 11 Which aspect of Byzantine culture was a departure from that of the Roman empire? a) Emperor's authority over the Church b) Economy based on trade an