Seudónimo Seudónimo
  • 24-03-2017
  • Mathematics
contestada

Please Help!!!! I really need help plz hurry

Please Help I really need help plz hurry class=

Respuesta :

smead
smead smead
  • 24-03-2017
To find the answer, you divide the price by the amount of pencils. This should lead you to have individual Brand A pencils at $0.15 and individual Brand B pencils at $0.12, making Brand B the better buy.
Answer Link

Otras preguntas

How fast is a train going that makes a 330 mile trip in 4 hours.?
HELP PLS! the slope of the line below is -3. Use the coordinates of the labeled point to find a point-slope equation of the line.
What was the same value as 7 x 3/4
I NEED HELP IMMEDIATELY!!! Can someone explain what the unintentional consequences of Legislation mean?
help? i do not understand how to get the answer...​
Primary succession is most likely caused by
A list of exercises in a particular order
what is 5*5*5*5*5*5*5*5​
Type the correct answer in each box. Use numerals instead of words. If necessary, use / for the fraction bar(s). In the figure, r s. ∠2 ≅ ∠ because they are co
I don’t know if I did these rights someone check them or give me the answers? I know the photo has some stuff cut off but you can still read it.