Seudónimo Seudónimo
  • 27-04-2017
  • Mathematics
contestada

the students are selling cookies at a school fair. sara is selling 3 cookies for 2.49 dollars. B. how much would it cost to buy 20 of the cookies?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 27-04-2017
It will cost $16.6 to buy 20 cookies. Hope it help!
Answer Link

Otras preguntas

Write the equation in slope-intercept form of the line that has a slope of -3 and contains the point (1, 1).
-1 2/3 x 4/7 ? sorry i'm horrible at math
Need help asap!! If anyone can see the photo
express 9/15 as a percentage
Why is the opposite of a number also called the additive inverse
The Nile River Delta is an example of a formal region. True or False
The majority of Americans are... A. immigrants or descendants of immigrants. B.Native Americans. C. from western Europe. D. from eastern Europe.
does 1 ten and 16 ones make the number 26
what were the most important items for trade during the time period covered in this episode ?
Which of the following was not something that the British wanted to get from the Chinese? A. Slaves B. Silk C. Porcelain D. Tea