Bowdengirl Bowdengirl
  • 21-10-2015
  • Mathematics
contestada

It costs the factory $4 to make each part A. About how much does it cost to make part A each month? ( part A is 234 )

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 21-10-2015
if i am understanding this problem how you wrote it you anwser is $936.000
Answer Link

Otras preguntas

What are the Respiration effects on the pH?
The chemical formula for water, H2O, means that each water molecule contains
did nicodemus have more faith at the end of jesus' life (just yes or no)
what kind of energy source makes waste materials that are hardest to get rid of
What happens to an object when an unbalanced force acts on it?
The molar mass of calcium is 40.08, oxygen is 16.0, and hydrogen is 1.01. What is the mass of one mole of calcium hydroxide (Ca(OH)2)?
Find the volume of the cylinder. Use 3.14 for (π Pi) 34 m on top and 27 m down on the right.
Thank you so much for helping  <31. Which answer choice does not contain any punctuation errors?  A.Main dishes, "Greg commented," can include a salad.  B.Wh
what does a circle graph show that a bar graph does not?
A current carrying wire wrapped around an iron ore is called a