mandy72
mandy72 mandy72
  • 23-01-2018
  • Mathematics
contestada

Help please thank you

Help please thank you class=

Respuesta :

Warden15
Warden15 Warden15
  • 23-01-2018
32 × $85 = $2,720
I honestly haven't heard about an apple that costs over $5.00. $85 is too much.
Answer Link
maya135 maya135
  • 23-01-2018
The answer is 2,720 dollars for 32 apples
Answer Link

Otras preguntas

(03.01 LC) In triangle STU, u2 = s2 + t2. Which equation is true about the measure of the angles of the triangle? The measure of angle STU is equal to 100 deg
The dates 1600 - 1750 most accurately reflect which period in music history?
QUESTION 10 Fill in the blank in the following sentence with the appropriate form of the verb estar below. Tú ________ en la clase de inglés con Juan, ¿no?
Need help with algebra
An elephant can run 1/4 of a mile in 36 seconds how fast can that elephant run in mph
What period during which both the male and the female reproductive system matures is called?
Find the product. (n + 7)(n - 2) n² - 5n - 14 n² + 5n - 14 n² - 5n + 14
5 radians is the same as _____.
Pedro va al ______________para ver obras del arte. museo cine teatro
Lowell bought 4 1/4 pounds of apples and 3 3/5 pounds of oranges. How many pounds of fruit did lo buy?