jharris2169 jharris2169
  • 22-09-2019
  • Business
contestada

A company purchased a new delivery van that cost

Respuesta :

ErickV
ErickV ErickV
  • 22-09-2019

Explanation:

what was the cost of the van?

Answer Link
BreeBree12355
BreeBree12355 BreeBree12355
  • 22-09-2019

Answer: Do we make up the cost of the truck if we do then I am making up the cost of the van and it is $10,000

Explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Please solve rational inequality and express in an interval notation x-8/x+7>0
the mayflower compact, drawn up by the pilgrims in 1620, establishes a form of government based on a-electing a new king to preside over the colonies b-democr
5 pounds of apples cost $9.95. Find the unit rate.
a pure silver ring contains 3.50×1022 silver atoms. how many moles of silver atoms does it contain?
The reaction of Phosphorus with Chlorine yields PCL5. What mass of CL I'd needed to react completely with 0.567g Phosphorus?
What is another name for Kepler's first law? A. law of periods B. law of ellipses C. law of universal gravitation D. law of equal areas in equal times
What is an interesting fact about the number 36?
test each statement below to see if it is reversible. If so, write it as a true biconditional. If not, write not reversible 1.                   Complementary a
the mayflower compact, drawn up by the pilgrims in 1620, establishes a form of government based on a-electing a new king to preside over the colonies b-democr
not all moving violations will appear on your driving record. a. true b. false